Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie P.U.H. Trans-Stal Transport-Spedycja z siedzibą w 62-030 Luboń, ul. Nowiny 38b.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Historia firmy


Historia firmy sięga początku lat osiemdziesiątych, kiedy to z małej prywatnej firmy transportowej która została założona w 1984 roku, zaczęliśmy rozwijać się w przedsiębiorstwo transportowo – spedycyjne. To właśnie wieloletnie doświadczenie na rynku usług krajowych i międzynarodowych pozwala nam oferować konkurencyjną cenowo a jednocześnie w pełni profesjonalną i kompleksową usługę transportową i spedycyjną. Dzięki naszej pracy Państwa ładunek zawsze dotrze bezpiecznie i terminowo.
Aby sprostać Państwa oczekiwaniom ciągle modernizujemy i poszerzamy nasz tabor.
Według aktualnego stanu, posiadamy 14 własnych zestawów ciężarowych w tym 8 zestawów z żurawiami HDS.W naszej ofercie znajdą Państwo również organizację transportu ciężkiego - nadgabarytowego. Współpracujemy również z gronem zaufanych podwykonawców dysponujących naczepami przeznaczonymi do przewozu ładunków Nienormatywnych i przestrzennych, dzięki czemu swoim klientom możemy zaoferować kompleksową obsługę ładunków w konkurencyjnych cenach.
Wszystkie Nasze pojazdy wyposażone są w profesjonalny system zarządzania flotą  i monitoringu GPS.

 Trans-Stal - Montaż kontenerów

 Trans-Stal - Tabor

 Trans-Stal - Nasza kadra