Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie P.U.H. Trans-Stal Transport-Spedycja z siedzibą w 62-030 Luboń, ul. Nowiny 38b.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

PIOTR STASZAK

Moim zadanie w firmie są rozwiązania logistyczne, przyjmowane zlecenia wykonuje  zgodnie  z moją dewizą: "Solidnie i na czas".

Pomimo wypracowanych standardów i zdobytych doświadczeń  nauczyło mnie, że do każdej usługi należy podchodzić  indywidualnie.
Jestem otwarty na nowe wyzwania, dzięki czemu potrafię sprostać nawet najtrudniejszym przedsięwzięciom oczywiście w zakresie naszych kompetencji.
W firmie zajmuję się transportem od strony logistycznej, przyjmowanie zleceń i wysyłaniem transportów po całym kraju.
Moim zadaniem jest wysyłanie pojazdów które mają zamontowane żurawie HDS i brygad montażowych do prac związanych z ustawianiem i transportem kontenerów na budowach.
Najczęściej z tego typu pojazdów ciężarowych HDS korzystają, hurtownie materiałów budowlanych co znaczenie usprawnia proces obsługi dużych budów jak i mniejszych inwestycji. (Auto rozładowuje się i załadowuje bez uczestnictwa innych urządzeń jak dźwigów, czy wózków widłowych).