Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie P.U.H. Trans-Stal Transport-Spedycja z siedzibą w 62-030 Luboń, ul. Nowiny 38b.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

PAWEŁ STASZAK

Moją firmę założyłem w 1984 roku i do tej pory jestem jej właścicielem, na początku zajmowałem się transportem stali, tak powstała nazwa Trans-Stal. 

Od początku swojego istnienia firma zajmowała się transportem drogowym i spedycją na terenie kraju. Dynamiczny rozwój działalności doprowadził do poszerzenia działalności o usługi żurawiami HDS.
Na przestrzeni lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które stanowi gwarancję wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług przewozowych. Obecnie Trans-Stal Transport Spedycja to prężna firma posiadająca wysokie kwalifikacje zawodowe ludzi gotowych do podjęcia każdego zadania logistycznego. Gwarantujemy rzetelne i terminowo wykonane usługi oraz zapewniamy, że nowoczesny tabor i kultura osobista kierowców pomogą dodatkowo budować pozytywny wizerunek Państwa firmy w oczach kontrahentów. Naszym celem jest zadowolenie klientów oraz wzmocnienie pozycji rynkowej dzięki wysokiemu standardowi usług w korzystnej relacji jakości do ceny.